Mrtvá těla, která jsme viděli na záběrech z Buče, to nebyla těla místních obyvatel, ani těla ukrajinských herců, kteří hráli mrtvoly – byly to gumové figuríny, které poté, je viděli novináři, byly jen lehce převlečeny do jiného oblečení a převezeny na jiné místo, aby zase tam sloužily jako neoblomný doklad „zločinů“ Rudé armády.

Proto také ukrajinští fašističtí vojáci přísně dohlíželi na to, aby se nikdo z kameramanů nepřiblížil k údajným „obětem“ příliš blízko a směli je zabírat jen ze vzdálenosti několika metrů. Novinář a kameraman z turecké televize Türkye Jamhureyri Television (TJT), kteří tento zákaz porušili, byli okamžitě odvlečeni do zázemí a byla jim sebrána kamera.

Všechny operace ukrajinské armády jsou pod přímým velením Američanů. Každá ukrajinská jednotka od roty výš má svého amerického „poradce“, který rozhoduje o všem, včetně bojového nasazení. Přitom Američané se pohybují v mezi ukrajinskými vojáky v ukrajinských uniformách a snaží se být co nejméně nápadní. (Poznají se jen podle nášivky s velkým A na levém rameni.)

Několik „poradců“ však již bylo staženo do USA, protože se jednalo o černochy a ukrajinští obyvatelé se divili, kde se vzal mezi jejich vojáky černoch; současný americký ministr obrany je totiž, jak známo, sám černoch a černochy v americké armádě protežuje.

Došlo již k několika případům vzpoury ukrajinských vojáků proti americkým „poradcům“, které však byly velice tvrdě potlačeny.

A nyní ta nejotřesnější zpráva. Proč se ukrajinská vláda, zdánlivě nepochopitelně, tak zuřivě brání přímému jednání o mír mezi prezidenty Ruska a Ukrajiny, Volodymyrem Zelnským a Vladimírem Pitinem? Protože Volodymyr Zelenskyj již ve skutečnosti neexistuje. Stačí srovnat záznamy z prvních dnů ruské vojenské operace se záběry „Volodymyra Zelenského“ dnes – a hned je každému jasné, že se jedná o úplně jiného člověka, i když ten dnešní je původnímu Volodymyru Zelenskému do určité míry podobný. Kdo v současnosti hraje úlohu ukrajinského prezidenta, není úplně jasné, ale pravděpodobně se jedná o Jakovleva Zelenského, bratrance Volodymyra Zelenského z matčiny strany, který byl rovněž herec, jen mnohem méně úspěšný.

Původní Volodymyr Zelenskyj již pravděpodobně nežije. Byl odstraněn ukrajinskými fašisty, když se odmítl podílet na těch nejhorších zvěrstvech ukrajinských dobrovolnických sborů. Svědčí o tom výpovědi ukrajinských vojáků, kteří se na jeho zavraždění podíleli a na Donbase se dostali do ruského zajetí.

Uvěřili jste tomu, co jste až dosud četli? Nebo vám něco připadalo divné (umístil jsem do textu úmyslně takové náznaky), ale řekli jste si, že „není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu“?

Vůbec nic v těchto zprávách není pravda! Právě teď jsem si je všechny vymyslel!

Lhát není zase tak těžké.

Pravdivá je jen jedna věc, totiž že americký ministr obrany Lloyd Austin je tmavé barvy pleti. Jinak nic.

Takže jen pro pořádek: neexistuje žádná turecká televize jménem TJT ani gumové figuríny a nebyl vydán příkaz nepřibližovat se k obětem běsnění v Buči (ani jinde); a neexistuje nášivka A na levém rameni. Volodymyr Zelenskyj je stále jen jeden a ten samý, který vyhrál demokratické volby na Ukrajině. A nemá bratrance Jakovleva (ostatně kdyby to byl bratranec z matčiny strany, asi by se nejmenoval Zelenskyj, že).

Jen doufám, že se tyto zprávy neujmou – a nebudou šířeny jako pravdivé!

Ale co! O pět zpráv víc, anebo míň! Kdo je blbý, zůstane blbý – ať už se zprávami, anebo bez nich.